1-11-2020 Aankondiging ‘Vrienden van Gewoon Deurgoan’ en lancering nieuwe website!

Aankondiging ‘Vrienden van Gewoon Deurgoan’ en lancering nieuwe website!

Carnavalsvrienden,

Carnaval 2021, het zal anders worden dan normaal. Maar ondanks alles, gaan wij gewoon op 11 november (23.11) starten met een nieuw seizoen. En met een nieuw onderdeel binnen onze groep. Namelijk met de Vrienden van Gewoon Deurgoan. Dit heeft als doel het financieel ondersteunen van onze groep. Middels een jaarlijkse bijdrage van 25 euro per persoon. Wij willen op deze manier geïnteresseerden de mogelijkheid bieden om ons te gaan helpen en waar nodig te gaan ondersteunen tijdens onze (bouw) activiteiten. Ook lanceren wij op 11 november een nieuwe website. Op de website is uiteraard informatie over onze groep te vinden. Ook zijn er diverse leuke links naar bevriende groepen en verenigingen. Aanmelden voor de Vrienden van Gewoon Deurgoan behoort ook tot de mogelijkheden. Verder hopen wij dat onze (online) activiteit wat afleiding brengt in voor ons allen zware en onzekere tijden.

Groet Gewoon Deurgoan! Alaaf!